پذیرش و ویزای تحصیلی

ویزای جستجوی کار در آلمان
فوریه 5, 2019
اخذ اقامت و کاریابی در اسکاندیناوی برای پزشکان و دندانپزشکان
فوریه 5, 2019

اعزام دانشجو و مهاجرت تحصیلی

همواره یکی از بهترین راه های مهاجرت و سریعترین و تضمیتی ترین آن مهاجرت تحصیلی می باشد.مهاجرت تحصیلی به شما این امکان را میدهد با داشتن اقامت قانونی مدرکی معتبر از دانشگاه های کشور مربوطه بگیرید که به جذب شدن شما در بازار کار آن کشور کمک میکند.همچنین مهاجرت تحصیلی راهی مناسب برای آنایی با کشورها ،فرهنگ ها و آداب دیگر است و حتی برای کسانی که قصد اقامت دائم ندارند میتواند تجربه خوشایند و پر باری باشد. در اکثر کشورها شما پس از اتمام تحصیل خود به مدت یک الی یک سال و نیم زمان دارید تا به دنبال کار بگردید.زمانی که شما کار پیدا کنید ویزای تحصیلی شما تبدیل به ویزای کار میشود.در بسیاری از کشورها شما بعد از چندین سال کار کردن و پرداخت به موقع مالیات خود موفق به اخذ اقامت دائم می شوید.تحصیل در اروپا این مزیت را دارد که  نصف مدت زمان تحصیل شما بر روی پروسه اقامتی شما محاسبه میشود.با توجه به اینکه زمان اخذ اقامت دایم پس از شروع به کار در اتحتدیه اروپا 5 ساله است اگر شما به طور مثال دوره 4 ساله لیسانس خود را در یکی از کشورهای اروپایی گذرانده باشید تنها پس از 3 سال و بعضا کوتاه تر میتوانید اقامت دائم خود را دریافت نمایید. در کشور کانادا و ایالت کبک 6 ماه قبل از اتمام دوره تحصیلی خود شما میتوانید برای اقامت دائم کبک که به آن PEQ گفته می شود در خواست دهید. تمامی کشورها برای جذب نیروی کار کسانی را که ا[رین مدرک تحصیلی خود را ازآن کشور دریافت کرده اند در اولویت قرار میدهند و این سبب جذب سریعتر این افراد نسبت به کسانی که مستقیما از طریق ویزای کار اقدام میکنند می شود.


تحصیل رایگان:


شرایط و امکان تحصیل رایگان تنها در برخی کشور های اروپایی میسر است از جمله آن ها میتوان به تحصیل در آلمان،تحصیل دراتریش و تحصیل در نروژ اشاره کرد البته تحصیل در ایتالیا به دلیل داشتن شهریه های بسیار پایین و امکان اخذ پورسیه های متفاوت نیز تقریبا تحصیل رایگان محسوب میشود. در دانشگاه های اروپایی در مقطع ارشد و دکترا امکان تحصیل به زبان انگلیسی وجود دارد که به این منظور شمتا باید قادر به ارائه مدرک آیلتس یا تافل خود باشید. در مقطع کارشناسی در اروپا بیشتر دانشگاه ها به زبان رسمی آن کشور تدریس واحد دارند که این مستلزم آشنایی بسیار خوب شما با زبان کشور مربوطه است.البته همواره کلاس های پیش نیاز زبان برای متقاضیان این دوره به طور رایگان برگزار میشود.


تحصیل در کانادا،انگلیس،استرالیا و آمریکا


تحصیل در این کشورها با شهریه بالاتری نسب به دانشگاه های اروپایی امکان پذیر است بسته به رشته و مقطع و دانشگاه مورد نظر شما ابن مبلغ از سالی 10 هزار دلار تا 50 هزار دلار متغیر است.اما این مزیت را دارد که شما در کشوری انگلیسی زبان به تحصیل خواهید پرداخت.تحصیل در استرالیا،تحصیل در انگلیس،تحصیل در آمریکا،تحصیل در کانادا و تحصیل در نیوزلند به شما این امکان را می دهد تا در دانشگاه های رتبه اول دنیا درس بخوانید و پس از ان در سراسر دنیا مشغول به کار شوید.


تحصیل در کشورهای آسیایی


اگر قصد تحصیل ارزان را دارید،دراری معدل بالا یا مدرک زبان مناسب نیستید تحصیل در کشورهای آسیایی می تواند گزینه مناسب شما باشد.تحصیل در ترکیه،تحصیل در چین ،تحصیل در روسیه و تحصیل در گرچستان با هزینه های بسیار پایین ،بدون نیاز اولیه به مدرک زبان ممکن است.همچنین این کشورها دارای دانشگاه ای مورد تایید وزارت علوم و بهداشت ایران می باشند که از این بابت هیچ نگرانی برای متقاضی وجود ندارد.از دیگر مزایای تحصیل در این کشورها ارزش پولی پایین تر آن ها نسبت به کشورها اروپایی،آمریکا، کانادا و استرالیا می باشد


کار دانشچویی

در اکثر کشورها امکان کار دانشجویی 10 الی 20 ساعت در هفته مجود است که این یکی دیگر از مزایای مهاجرت تحصیلی میباشد.شما با کار 20 ساعت در هفته میتوانید تقریبا تمامی هزینه های زندگی خود را پوشش دهید.حقوق کار پاره وقت با توجه به کشور و نوع کار شما متغیر است.در اروپا این حقوق از ساعتی 10 یورو شروع می شود و همچنین امکان کار دانشجویان در خود دانشگاه به عنوان دستیار دانشجو های مقطع دکترا وجود دارد.که این به نوبه خود در رزومه دانشجو میتواند سابقه کار مرتبط با رشته محسوب شود. مشاورین و وکلای دفتر حقوقی اوریز با تسلط کامل بر اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی کشور ها پاسخگوی سوال های شما و همراه شما در امر مهاجرت تحصیلی خواهند بود