انگلستان

نیوزیلند
ژانویه 29, 2019
کانادا
ژانویه 29, 2019

انگلستان

یکی از تاثیرگذارترین و پرطرفدارترین مقاصد جهان از دیدگاههای مهاجرتی، بریتانیای کبیر است که شامل انگلیس، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی می باشد. این کشور با توجه به اقتصاد پویا و کیفیت زندگی آن برای کسانی که به آن مهاجرت می کنند، با اهداف اقامت و کسب و کار، جایگاه مهمی در جهان دارد.
انگلستان کشوری است که روزگاری خورشید در آن غروبی نداشت و با تکیه بر قدرت اقتصادی و توان نظامی بینظیر خود بر نیمی از جهان سلطه داشت. انگلستان اولین کشور صنعتی دنیا و نیز قدرتی شگفت انگیز با نفوذ سیاسی، اقتصادی، نظامی، فرهنگی و علمی در سراسر جهان بود.
گرچه ممکن است آن روزها گذشته، و بازیگران جدیدی در نقشه جهان ظهور یافته باشند، اما کشور جزیره همچنان از محبوبیت گسترده و نفوذ در سراسر جهان برخوردار است.
این کشور بسیار پیشرفته غربی از اقتصادی قوی برخوردار است، و جدای از مجموعه ای از طرح های رفاه عمومی، سبک زندگی برتر، فرصت های کسب و کار وسیع، فرصت های شغلی فراوان، زیرساخت ها و حمل و نقل عمومی منحصر به فرد، مالیات شخصی نه چندان بالا و قانون و نظم چشمگیری را ارائه می دهد. ترکیبی از امکانات فوق، این کشور را محبوب ترین مقصد مهاجرت می سازد.
نیروی ماهر از اقصی نقاط جهان این کشور را بهترین مکان برای نشان دادن تخصص خود، کسب نام و شهرت گسترده توام با برخورداری از زندگی صلح آمیز و سعادتمندانه در آن می یابند. برنامه مهاجرتی انگلستان برای مهاجران دنیا بهترین گزینه برای اهداف تحصیلی، کسب و کار، اشتغال، و یا اسکان می باشد.

جمعیت و جغرافیای انگلستان

جمعیت کشور زیبای جزیره بر اساس آخرین آمار (سال 2018) بیش از 66 میلیون نفر می باشد کشوری که به زندگی اجتماعی چندفرهنگی در جهان اشتهار دارد.
لندن پایتخت این کشور که شهری بین المللی است که حداکثر اهالی انگلستان را در خود جای داده است. این کلانشهر، یکی از بهترین مکانها روی کره زمین برای اهداف اقامتی می باشد.
با اینکه انگلستان ششمین اقتصاد بزرگ دنیا و سومین اقتصاد بزرگ اروپا (بر اساس تولید ناخالص داخلی GDP) را داراست اما مساحت کل کشور فقط 243.160 کیلومتر مربع است. کشور جزیره عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد می باشد. همینطور عضو کلیدی کشورهای مشترک المنافع، ناتو، گروه 20، گروه 8، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD)، سازمان تجارت جهانی، و شورای اروپا است.

فرهنگ و سبک زندگی انگلستان

کیفیت کلی زندگی و سطح زندگی شهروندان انگلیس یکی از بهترین ها در جهان محسوب می شود. لندن به خاطر فرهنگ بالای مد، بازار سهام و فعالیتهای تجاری شهرت دارد. بسیاری از مهاجرین از سراسر جهان می خواهند لندن را خانه خود بسازند.
هر یک از جنبه های کلیدی زندگی مانند خانه، کار، ایمنی، جامعه، قانون، تحصیلات، تفریحات، و مراقبتهای بهداشتی در بهترین و جذابترین حالت در این کشور موجود است. به اقامت کنندگان دائم انگلستان، مراقبتهای بهداشتی عمومی ضروری که رایگان هستند ارائه می شود. بسیاری از معروفترین نمایشهای ورزشی در این کشور سازماندهی می شوند که برخی از آنها را مانند فصل فوتبال، کریکت، گلف، تنیس ویمبلدون، راگبی می توان برشمرد. مهاجرین به انگلستان هر نوع امکانات، تجملات لوکس و هر آنچه را که برایش به این کشور مهاجرت کنند بدست می آورند.

اقتصاد انگلستان

اقتصاد ملی انگلستان یکی از قدرتمندترین اقتصادهای کل جهان (حتی امروز) است. اقتصاد این کشور تأثیر مستقیم و قابل توجهی بر اقتصاد جهانی و بازارهای سهام دارد.
اقتصاد انگلستان که در جایگاه ششم در جهان قرار دارد، با ایجاد اشتغال به تطبیق و کاهش بیکاری در سطح جهانی پرداخته است.
علاوه بر این، صنعتی سازی و تولید منبع اصلی اقتصاد کشور و اشتغال است. صنعت خودرو بخش اصلی تولید را با 5/52 میلیارد پوند گردش مالی، و استخدام بیش از 180.000 نیروی کار را در بر دارد.
بخش هوافضا در بردارنده گردش مالیی بالغ بر 20 میلیارد پوند است. این امر توسط صنایع دارویی به موفقیت رسیده است و دلیل آن هم این است که سهم هزینه های تحقیق و توسعه جهان در داروسازی در مرتبه سوم قرار دارد.
انگلستان پس از پشت سر گذاشتن بحران اقتصادی جهانی بطور قابل ملاحظه ای نتایج مثبت فعالیتهای تجاری اتخاذ شده، ادامه استخدام نیروهای کار تازه نفس توسط شرکتها و شروع به ریخت و پاش مجدد مصرف کنندگان نهایی را مشاهده می کند. یک سری از مطالعات در دسترس نشان می دهند که انگلستان به مسیر بهبود بازگشته است.
بطور خلاصه، اقتصاد انگلستان بهترین مکان فعالیت برای سرمایه گذاران و تجار خارجی و کارآفرینان مهاجر است تا مهارتهای خود را بروز دهند و کسب و کاری شکوفا را هدایت کنند.

شرایط اشتغال و کار

ویزای کاری انگلستان معمولا از سوی مهاجرینی که مایل به مهاجرت به یک کشور خارجی از طریق برنامه های مهاجرتی انگلستان هستند بسیار پیگیری می شود. لندن از طریق قوانین سختگیرانه و قوانین حقوق و دستمزد از حقوق کارگران خود محافظت می کند.
تقریبا هر کارمند از حق دریافت حقوق کامل حداقل 4 هفته مرخصی در سال، حقوق طول درمان، و مرخصی دوران زایمان برای همسران برخوردار است. این وظیفه کارفرمایان یا شرکتها است که از سلامت و ایمنی کارمندان خود مراقبت کنند. شرایط کار و درآمد انگلستان یکی از بهترین شرایط در دنیا است.

مزایای مهاجرت به انگلستان

کیفیت سیستم آموزشی:

انگلستان با داشتن مدارس و دانشگاه های معتبر همچون آکسفورد و کمبریج همچنان پیشتاز در عرصه علم و آموزش است.تحصیل در انگلستان میتواند منجر به اخذ اقامت کار پس ار تحصیل در انگلستان شود.از این رو مهاجرت تحصیلی به انگلستان میتواند بهترین انتخاب بای کسانی باشد که به دنبال کار و اخذ اقامت دایم انگلستان می باشند.

بهترین مکان برای سرمایه گذاری امن:

سرمایه گذاری در انگلستان با توجه به اقتصاد قدرتمند و عضو بودن این کشور در گروه 20 ( G-20 متشکل از قدرتمندترین کشورهای جهان است که در مجموع ۸۵ درصد اقتصاد جهان را در اختیار دارند ) سبب شده است این کشور  گزینه مناسبی برای هموطنانی باشند که علاوه بر قصد اخذ اقامت و تابعیت انگلستان به دنبال راهی برای درآمدزایی در انگلستان و انتقال سرمایه از ایران به انگلستان میباشند.مالیات شرکت ها در انگلستان 20 درصد میباشد که در گروه 20 این درصد از مالیات کمترین می باشد.

سیستم درمانی و بیمه:

انگلستان با داشتن بهترین بیمارستان ها و کادر پزشکی در دنیا همواره مقصد سفرهای درمانی بسیاری از افراد در سرتا سر دنیا بوده است. همچنین در بریتانیا (انگلند، ولز، اسکاتلند و ایرلند شمالی) یک سامانه ملی بهداشت و مراقبت‌های پزشکی تحت عنوان سازمان ملی تأمین بهداشت و درمان NHS وجود دارد. بودجه این سازمان از مالیات‌ها و بیمه ملی تأمین می‌گردد. عموم مردم بریتانیا برای بهداشت و مراقبت‌های پزشکی و درمانی هزینه‌ای نمی‌پردازند.

تنوع فرهنگ و مذهب در بریتانیا:

انگلستان با داشتن درصد بالایی از مهاجران که اکثریت آن ها را مهاجران هندی و پاکستانی تشکیل میدهند کشوری چند فرهنگه می باشد.تنوع فرهنگی و مذهبی در این کشور سبب شده است که این کشور مقصد مناسبی برای مهاجرت بسیاری باشد.

 

برنامه های مهاجرتی انگلستان

ویزای توریستی انگلستان:

ویزای توریستی انگلستان به افرادی تعلق می‌گیرد که با هدف گردش و تفریح یا دیدار با خانواده می‌خواهند به این کشور سفر کنند.این ویزا برای مدت زمان 6 ماه معتبر میباشد.اگر شما نیاز دارید به دلایلی سفرهای متعدد به انگلستان داشته باشید میتوانید برای ویزاهای مالتیپل انگلستان که 2،3 و حتی 10 ساله هستند درخواست بدهید اما توجه داشته باشید با این ویزا در هر سفر ماکزیمم تا 6 ماه میتوانید در انگلستان بمانید.برای جزییات مدارک و شرایط دریافت این ویزا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

 

ویزای توریستی انگلستان

 

مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل:  

تحصیل در انگلستان با توجه به کیفیت بالای آموزش و امکان اخذ اقامت دایم پس از تحصیل یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تحصیلی است.افراد با داشتن ویزای تحصیلی انگلستان Tier4 میتوانند در دانشگاه ها و یا کالج های معتبر این کشور تحصیل کنند.دانشجویان پس از اتمام تحصیل میتوانند  بدون ترک کشور برای ویزای کار انگلستان  درخواست بدهند.این ویزا خود می تواند منجر به اخذ اقامت دایم انگلستان ILR و پس از آن تابعیت انگلستان شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به انگلستان از طریق تحصیل به لینک زیر مراجعه بفرمایید:

 

تحصیل در انگلستان

 

 

مهاجرت به انگلستان با ویزای کار:

برخی از شاخه های ویزای کار انگلستان به متقاضی اجازه می دهند که فرد برای مدت 3 سال یا 5 سال که قابل تمدید هم میباشد در انگلستان بماند.بعد از 5 سال اقامت و کار در انگلستان متقاضی میتواند برای اقامت دایم انگلستان تقاضا بدهد.البته گفتنی است این ویزا دازای سیستم امتیازبندی میاشدد و افراد با تخصص های بالا معمولا میتوانند این نوع ویزا را دریافت کنند.

مهاجرت به انگلستان با ازدواج:

اگر شما با شخصی که دارای سیتزن شیپ انگلستان و یا حتی اقامت دایم انگلستان باشد ازدواج کنید میتوانید با ویزای همسر به انگلستان مهاجرت کنید و پس از 5 سال اقامت در انگلستان ، اقامت دایم انگلستان و سپس سیتزن شیپ انگلستان را دریافت کنید.

مهاجرت به انگلستان با کارآفرینی:

اگر شما دارای یک ایده خوب کار آفرینانه با یک برنامه تجاری هستید و سرمایه لازمه را دارید میتوانید برای این نوع ویزا اقدام  کنید. شما با اثبات داشتن درایی خالص  و سرمایه گذاری50 هزار یا  200 هزار پوندی میتوانید ویزای کارآفرینی انگلستان را دریافت کنید و بعد از 5 سال اقامت دایم انگلستان را اخذ کنید.اگر شما بتوانید حداقل 10 شغل ایجاد کنید و یا گردش مالی سالانه 5 میلیون پوند داشته باشید این مدت زمان را میتوانید از 5 سال به 3 سال کاهش دهید.

مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری:

برای دریافت این ویزا و اخذ اقامت دایم بعد از 5 سال شما باید بتوانید حداقل مبلغ 200 هزارپوند در انگلستان سرمایه گذاری بنمایید.اگر میزان سرمایه گذاری شما 5 میلیون پوند باشد میتوانید 3 ساله اقامت دایم خود را دریافت نمایید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد جزییات این برنامه مهاجرتی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

 

سرمایه گذاری و کارآفرینی در انگلستان