خرید ملک پرتغالاگر قصد اقامت در کشوری اروپایی،عضو اتحادیه شینگن و با آب و هوای عالی و معتدل را درارید مهاجرت به پرتغال از طریق خرید ملک و اخذ اقامت دائم پرتغال ممیتواند گزینه مناسب شما باشد.در این مقاله مشاورین و وکلای دفتر حقوقی اوریز بر آن شده اند ت شما را با این روش مهاجرتی به پرتغال بیشتر آشنا نمایند

پرتغال

کشوری در جنوب غربی اروپا است. پایتخت کشور پرتغال، شهر لیسبون است و زبان رسمی کشور پرتغال، پرتغالی است که از زبان های رومی تبار است. جمعیت این کشور ۱۰٫۵ میلیون نفر است و واحد پولی آن یورو است. این کشور از سال ۱۹۸۶ جزو اتحادیه اروپا و ناتو است و شیوه حکومتی آن جمهوری پارلمانی است. پرتغال جزءِ کشورهای توسعه یافته به شمار می آید. دین مردم کشور پرتغال مسیحیت از شاخه کاتولیک رومی است. کشور پرتغال دو منطقه کلان شهر عمده دارد که یکی کلان شهر لیسبون در جنوب و دیگری کلان شهر پورتو در شمال است.

چرا پرتغال؟

کشور پرتغال از سال ۱۹۸۶ عضوی از اتحادیه اروپا است و پیشرفت های زیادی در زمینه حقوق بشر در سراسر دنیا داشته است. کشور پرتغال رفتار بشر دوستانه ایی داشته است. این کشور با ساخت جاده و احداث فرودگاه در سراسر کشور امکان دسترسی گسترده ای در اختیار شهروندان گذاشته است. بیمارستان های خصوصی و دولتی و سیستم های مراقبت های پزشکی با متخصصان مجرب و با تجربه بهره مند است تا زندگی مناسبی را برای شهروندان ایجاد کند. کشور پرتغال از آب و هوای مدیترانه ای برخوردار است که باعث می شود از زمستان های متعادل و تابستان های با آب و هوای خوب (بدون گرمای بیش از حد) برخوردار شود. سرمایه گذاری به ارزش ۵۰۰ هزار یورو در بخش املاک و مستغلات  در پرتفال باعث می شود که شما عزیزان بتوانید اقامت کشور پرتغال را برای خود و خانواده تان دریافت کنید. اگر ملکی را در کشور پرتغال خریداری کنید می توانید در طول ۶ ماه اقامت کشور پرتغال را دریافت کنید. این ویزا قابل تبدیل به ویزای موقت است که به مدت ۲ سال دریافت می کنید. باید توجه داشته باشید که یک هفته قبل از درخواست این ویزا باید مقامات را در جریان بگذارید. ویزای اقامت موقت در کشور پرتغال برای بار دوم نیز قابل تمدید می باشد که به مدت ۲ سال مجددا تمدید می شود و این بار ۲ هفته قبل باید درخواست تمدید به مقامات اعلام شود. شخص می تواند بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند. بعد از گذشت ۶ سال متقاضی می تواند بدون نیاز به ویزا و یا اجازه از مقامات، اقامت دائم کشور پرتغال را دریافت کند و در کشور پرتغال سکونت داشته باشد .

موارد قابل ذکر برای خرید ملک در کشور پرتغال و مزایای آن عبارتند از:

  • خرید ملک به مبلغ ۵۰۰ هزار یورو.
  • برای اخذ اقامت در کشور پرتغال بعد از خرید ملک باید توجه داشته باشید که کل خانواده تان در این کشور اقامت داشته باشند.
  • با خرید ملک در کشور پرتغال شما عزیزان می توانید بدون محدودیت به خارج از کشور رفت و آمد کنید بدون اینکه به اقامت دائم کشور پرتغال نیازی داشته باشید.
  • با خرید ملک در کشور پرتغال می توانید بعد از مدت ۵ سال اقامت دائم کشور پرتغال را به دست بیاورید.
  • شما عزیزان می توانید با خرید ملک در کشور پرتغال بعد از ۶ سال تابعیت کشور پرتغال را نیز به دست بیاورید.
  • با اخذ اقامت دائم کشور پرتغال و کسب تابعیت کشور پرتغال می توانید از ویزای شنگن استفاده کنید و به کشور های عضو اتحادیه اروپا سفر کنید.
  • با خرید ملک در کشور پرتغال به قیمت ۵۰۰ هزار یورو و قیمت های بالاتر می توانید آینده ای روشن را برای خود رغم بزنید. اگر این خرید در پایتخت کشور پرتغال شهر لیسیون باشد، آینده چشم گیری در پیش رو دارید. روندی که اکثر سرمایه گذاران خواهان آن هستند.
در این مقاله مختصر اطلاعاتی برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک به دست آوردید. سرمایه گذاری در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بهترین روش برای اخذ اقامت و تابعیت برای شما عزیزان است. شما عزیزان اطلاعاتی در رابطه با اخذ اقامت و تابعیت از طریق خرید ملک در کشور پرتغال به دست آوردید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *