خرید ملک اسپانیا

 
آیا می دانستید شما با خرید ملک در اسپانیا میتوانید اقامت دائم اسپانیا و پس از آن تابعیت اسپانیا را دریافت نمایید.دفتر حقوقی و مهاجرتی اوریز با داشتن کادری از وکلای مجرب در اسپانیا پروسه خریداری خانه،افتتاح حساب بانکی و مراحل اخذ اقامت شما رو از ابتدا تا انتها پیگیری میکند.
برای خرید یک آپارتمان در اسپانیا تنها شماره شناسایی (NIE) که یک شماره شخصی منحصر به فرد است مورد نیاز است. شما می توانید برای NIE شخصا یا از طریق یک نماینده مجاز به هیئت نمایندگی و یا کمیسیون های دولتی درخواست دهید. دفاتر مهاجرت خارج از کشور نیز ممکن است این مدرک را تهیه کنند. در ادامه به صورت مختصر به مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک پرداخته ایم.

شرایط مهاجرت به اسپانیا با خرید ملک

اگر یک فرد خارجی در اسپانیا خانه ای خریداری کند، اما اقامت خود را در کشور دیگری حفظ کند باید مالیات، هزینه های ارزیابی، هزینه اسناد رسمی، آژانس و سوابق را پرداخت کند. در بازار، وام هایی برای افراد خارجی بدون اقامت قانونی در اسپانیا وجود دارد و امروزه افراد خارجی می توانند برای وام به 3 بانک در اسپانیا تقاضا دهند. ویزای طلایی یا (ویزای املاک) به صورت خودکار، اجازه اقامت اسپانیا را در هنگام خرید ملکی با ارزش 500،000 یورو یا بیشتر به شما اعطا می کند. این ملک می تواند هر نوع دارایی باشد: خانه، تجاری، زمین، یا ترکیبی ازاملاک. برای داشتن ویزای طلایی نیازی نیست که 183 روز از سال در اسپانیا باشید.

ویزای طلایی اسپانیا

شما با ویزای مسافرتی خود به اسپانیا می روید و به دنبال ملک مورد نظر می گردید. هنگامی که پیش قرارداد (contrato de arras) امضا شد و سرمایه متناظر سپرده گذاری شد، می توانید برای ویزای طلایی درخواست دهید. در صورت لزوم، مقامات می توانند به شما شش ماه اجازه دهند تا بتوانید فرایند خرید ملک خود را کامل کنید. اگر درخواست ویزای طلایی شما پذیرفته شود، یک ویزای یک ساله دریافت خواهید کرد. در مقابل ویزای دیگر، درخواست برای ویزای طلایی می تواند در حالی که شما در اسپانیا هستید ارائه شود. پس از دریافت ویزای طلایی خود، تا زمانی که اموال خود را به فروش نرسانید، می توانید ویزای خود را بطور مداوم تجدید کنید.

مزایای ویزای طلایی کشور اسپانیا

ویزای طلایی، به طور خودکار، شما را در مسیر شهروندی اسپانیا قرار نمی دهد. برای دریافت تابعیت و اقامت اسپانیا، شما باید 183 روز در هر سال و در مجموع به مدت 10 سال در اسپانیا زندگی کرده باشید. اگر پس از اخذ اقامت اسپانیا از طریق ویزای طلایی خود تصمیم بگیرید که می خواهید به سمت شهروندی کار کنید، لطفااز افراد خبره در این امر مشورت بگیرید. در ادامه به تعدادی از مزایای ویزای طلایی اسپانیا اشاره شده است: با ویزای طلایی امکان سفر به کشورهای اروپایی عضو شینگن برای شما امکان پذیر است. در طول زمان اجازه اقامت با ویزای طلایی، شما فقط باید یکبار به اسپانیا بیایید. با داشتن این ویزا، اجازه کار در اسپانیا را دارید.

1 دیدگاه

  1. خیلی عالی بود.لایک داره

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *