اقامت کشورهای کاراییب

مزایای اخذ پاسپورت کشورهای حوزه کارائیب

اگر دوست دارید بدون نیاز به ویزا به راحتی به بیش از 200 کشور دنیا سفر کنید و پاسپورت کشور دیگری را در اختیار داشته باشید ،تابعیت کشورهای حوزه کاراییب گزینه مناسبی برای شما است.شما میتوانید با دریافت پاسپورت دومینیکا،پاسپورت گرانادا و پاسپورت سنت گیس به این رویا جامه عمل بپوشانید.مشاورین دفتر حقوقی و مهاجرتی اوریز با برخورداری از کادری مجرب  مستقیما پرونده مهاجرتی شما را از کاراییب پیگیری کرده و در این امر شما را هدایت خواهند کرد

کشورهای حوزه کارائیب یا جزایر کارائیب در منطقه جنوب شرقی امریکای شمالی، شرق آمریکای مرکزی و شمال آمریکای جنوبی واقع شده اند.

جزایر کارائیب دارای منابع طبیعی زیادی هستند. وضعیت اقتصادی در این جزایر به سمت تجارت آزاد سوق داده می شود. ولی صادرات آنها نسبتاً محدود است. بسیاری از کشورهای حوزه کارائیب، صنایع متنوعی را ایجاد کرده اند. از بیشتر این جزایر شکر ، موز ، بادمجان و گل صادر می شود و سایر محصولات، فقط برای مصارف داخلی است. عصاره گیری از گیاهان و صادرات آنها در بیشتر جزایر انجام می گیرد.

برنامه‌های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای حوزه کارائیب نه تنها برای متقاضیان مقرون به صرفه است بلکه شرایط آنها بسیار راحت و مناسب می باشد. زیرا متقاضیان که موفق به اخذ پاسپورت می شوند مجبور به اقامت فیزیکی در کشور اعطا کننده پاسپورت نیستند. در واقع بیشتر برنامه‌ های اخذ تابعیت دوم کشورهای کارائیب به استثناء آنتیگوا و باربودا، متقاضیان را حتی موظف به ورود به کشور خود نمی کنند. این موضوع برای فرد یا خانواده ای که تمایلی به نقل مکان دائمی به کشور دیگری ندارد اما می خواهد از مزایای آزادی سفر بیشتر از طریق اخذ تابعیت و گذرنامه دوم استفاده نماید، بسیار مناسب می باشد.

بسیاری از ثروتمندان دنیا که به دنبال فرصت های سرمایه گذاری مقرون به صرفه در خارج از کشور خود هستند، بدنبال اخذ تابعیت و پاسپورت کشورهای جزایر کارائیب هستند. لازم به ذکر است که برخلاف برنامه‌های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی، برنامه‌های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کشورهای حوزه کارائیب مستلزم مبلغ سرمایه گذاری بسیار کمتری هستند. بطور مثال، متقاضیان برنامه دومینیکا، می توانند تنها با مبلغ ۱۰۰ هزار دلار آمریکا یک پاسپورت دوم تنها برای یک نفر و نه یک خانواده) دریافت کنند. این مبلغ برای برنامه گرانادا(برای یک خانواده تا سقف چهار نفر) ۲۰۰ هزار دلار است. در ضمن دارندگان گذرنامه گرانادا قادرند برای ویزای سرمایه گذاری E-2 اقدام کنند تا کسب و کاری را در ایالات متحده آمریکا مدیریت کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *